EXEKUTORSKÝ ÚŘAD RAKOVNÍK
JUDR. HANA ŠAJNEROVÁ
SOUDNÍ EXEKUTOR

 

087

IČ 66226660
DIČ CZ5754051391

 
 
     
        HOME

ÚŘEDNÍ DESKA

JAK PLATIT

DOKUMENTY

   

DRAŽBY

KONTAKTY

OSTATNÍ

             
             
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DRAŽBY

NEMOVITOSTI

ELEKTRONICKÉ

KLASICKÉ

MOVITÉ VĚCI

KLASICKÉ

ELEKTRONICKÉ

 

NOVINKY O DRAŽBÁCH
Informace o nařízených dražbách přímo do Vaší e-mailové schránky
REGISTRUJTE SE ZDE

   

DRAŽBY MOVITÝCH A NEMOVITÝCH VĚCÍ

Soudní exekutor je oprávněn provádět v rámci exekuční činnosti dražby nemovitých věcí, tedy pozemků, rodinných domů, rekreačních objektů, průmyslových staveb, bytů a nebytových jednotek, v souladu s ustanovením § 335 a násl. občanského soudního řádu, dražby movitých věcí v souladu s ustanovením § 323 a násl. občanského soudního řádu a dále dobrovolné dražby konané na návrh vlastníka věci či osoby oprávněné disponovat s věcí dle ustanovení § 76 odst. 2 exekučního řádu.

Elektronické dražby nemovitých věcí a movitých věcí probíhají prostřednictvím elektronického dražebního portálu na serveru - http://drazby.sajnerova.cz

Klasické dražby nemovitých věcí probíhají v sídle exekutorského úřadu v Rakovníku na adrese Husovo náměstí 22 (vstup mezi budovami Komerční banky a České pošty - druhé patro).

Klasické dražby movitých věcí probíhají v sídle exekutorského úřadu v Rakovníku na adrese Husovo náměstí 22 (vstup mezi budovami Komerční banky a České pošty - druhé patro) nebo na místě, kde se movitá věc nachází (vždy uvedeno v dražební vyhlášce).

 

 
 

           
 

 

         

 Volná pracovní místa 
 Odkazy 

             
 

 

(c) 2001-2013  EÚ Rakovník   Tvorba webu: Pavel TINTĚRA